Okrasné zahrady

Okrasné zahrady na míru: Vaše vize, naše realizace

Okrasné zahrady odrážejí osobnost majitele a oživují okolí. Vyžadují pečlivé plánování a péči, aby byly atraktivní po celý rok. Kvalitní okrasná zahrada využívá různorodost rostlin a přidává prvky, jako jsou jezírka, skalky a cestičky. Vytváříme zahrady na zakázku, které splňují individuální představy a poskytují estetický zážitek v každém ročním období.

Terénní úpravy v rámci realizace

Modelace relaxačních oáz

Chodníčky z kamene nebo keramiky

Gabionové, dřevěné, dřevo plastové oplacení

Spolupracujeme s předními zahradními architekty

Nemůžeme být odborníci na všechno, proto zahradní architekt představí možnosti transformace vaší zahrady a pomůže odhalit její skrytý potenciál. My následně uvádíme návrhy k životu.

Oplocení zahrad a objektů

Stavba plotů

Výstavba plotu z gabionu je moderním a esteticky atraktivním způsobem ohraničení pozemku. Gabiony jsou ocelové koše či sítě, které jsou naplněny kamením nebo jiným materiálem.

Výstavba plotu s dřevěnou výplní představuje tradiční a příjemně estetickou možnost ohraničení pozemku. Výhodou dřevěných plotů je jejich přírodní vzhled a schopnost zapadnout do různých architektonických stylů. Dřevěné panely mohou být také kombinovány s jinými materiály, jako jsou kovové prvky, což umožňuje vytvářet různorodé a esteticky působivé designy.

Dřevoplastové panely jsou vytvořeny z recyklovaných plastů a dřevěných vláken. Dřevoplastové panely nevyžadují složitou údržbu. Plot lze periodicky čistit vodou a mírným čisticím prostředkem. Není nutné obnovovat nátěr nebo ošetření dřeva, což snižuje údržbu na minimum.

Zvýrazníme vstup do vaší firmy unikátními okrasnými prvky

Náš přední zahradní architekt

Zahrady snů - Original Garden

Zahrady nesoucí titul „ORIGINAL GARDEN” Create design by Daniel Purgert, jsou chráněny autorským právem a jako takové si svou existencí zajišťují významné postavení. Vlastník má jako jediný právo certifikovaného projektu a realizovaná zahrada tak nemůže být spatřena již nikde jinde. Těchto zakázek si obzvlášť považujeme, neboť patří mezi sedm nejvýznamnějších zahrad roku, které vzniknou na území České Republiky.

Daniel Purgert