Koupací jezírko v Dolních Břežanech

Koupací jezírko o rozloze 600 m3 vytváří působivý prvek na svažité zahradě nedaleko rodinného domu s výměrou 1500 m2. Přirozenému vzhledu jezera výrazně přispívají masivní kameny o váze až 3 tuny, které se kombinují s valouny frakce 100 – 300 mm a částmi bambusových kmenů. Jezero je obýváno dekorativními druhy ryb, což přidává do jeho atraktivity.

Pro úpravu vody je navržena gravitační filtrační sestava od výrobce Evolution Aqua. Mechanické čištění vody zajišťují čtyři štěrbinové filtrace Cetus s čerpadly Sequence o kapacitě 18 000 litrů, spolu se skimmery Biosys Oase. Biologickou rovnováhu udržují čtyři biologické filtrace Nexus 300, které jsou propojeny s čerpadly Sequence o výkonu 18 000 litrů a jsou vybaveny předřazenými sedimentačními nádržemi Vortex.

Provzdušňování vody zajišťují vzduchové kompresory Airtech 150L. Pro odstranění krátké zelené řasy a dalších nežádoucích bioorganismů slouží osm UV lamp Evo s výkonem 110 wattů. Tato realizace je charakterizována vysokými nároky na kvalitu a parametry.

Jednoduchý formulář pro získání cenové nabídky

Koupací jezírko v Borku u Staré Boleslavi
Koupací jezírko v Dolních Břežanech
Koupací jezírko v Mladé Boleslavi
Okrasné jezírko ve Zvoli
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
O jaký typ jezírka máte zájem?
Vyberte prosím z možností:
Vyberte barvu jezírkové fólie